Kariéra

Rozpočtář/ka, přípravář/ka

ROZPOČTÁŘ/KA – PŘÍPRAVÁŘ/KA ZAKÁZEK

Tato pozice zahrnuje administrativní práci na zakázce – od zpracování architektonického projektu po realizaci, vyžaduje samostatnost, časovou flexibilitu, zodpovědnost, důslednost

Náplň práce:

  • Tvorba cenových nabídek dle zadaného projektu, zpracování poptávek, jejich analýza
  • Zpracování rozpočtů – finálních cenových nabídek dle projektu, příprava materiálu, pro ostatní obchodní nabídky
  • Zpracování a koordinace odpovídajících objednávek, komunikace se subdodavateli
  • Vytváření harmonogramu prací a realizační příprava zakázky
  • Zpracování rozpočtů pro obchodní nabídky na areálech společnosti

Ostatní požadavky:

  • VŠ, SŠ s maturitou v oboru (zahradnictví)
  • V případě SŠ praxe v oboru 3 roky, u VŠ min 1 rok
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Dobrá znalost na PC – Autocad, MS Office, Excel na pokročilé úrovni
  • Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, komunikativnost
  • Znalost rostlinného materiálu
  • Čistý trestní rejstřík, výhodou bydliště Praha a blízké okolí

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní, rostoucí společnosti, přátelský pracovní kolektiv
  • Zaškolení, další odborné školení apod.

Životopisy zasílejte na l.donaire@arbolservis.cz
Jako předmět zprávy uveďte Kariéra – Rozpočtář

Vedoucí zahradnických prací

VEDOUCÍ ZAHRADNICKÝCH PRACÍ – MISTR ZAHRADNÍK/ ZAHRADNICE

Tato pozice je fyzicky náročná, zahrnuje práci samotnou i koordinaci veškerých prací na projektu, manuální zručnost, samostatnost, časovou flexibilitu, zodpovědnost, důslednost

  • Realizace zahrad a sadových úprav, vedení projektu a provozu
  • Údržba sadových úprav, údržba zeleně – travnatých ploch a okrasných dřevin v přidělených areálech, zakázkách
  • Převzetí, kontrola a potvrzení DL dovezených materiálů
  • Předání nadřízenému veškerých dodacích listů, faktur a jiných písemností
  • Evidence docházky externistů, evidence odpracovaných hodin stavebních strojů
  • Řízení externistů na areálech, dohled, kontrola kvality a přebírání práce externistů

  • VŠ, SŠ s maturitou
  • Praxe v oboru 3 roky, řidičský průkaz skupiny B
  • Orientaci a znalost rostlinného materiálu

Nabízíme:

Jako předmět zprávy uveďte Kariéra – Mistr zahradník

KONTAKT

    Fakturační údaje

    ARBOL SERVIS, s.r.o.
    U Krčského nádraží 86/38
    140 00 Praha 4 – Krč

    IČO: 29037051
    DIČ: CZ29037051

    e-mail: info@arbolservis.cz